enlvru
Jaunumi

Author Archives: admin

Satiksmes ierobežojumi Jelgavas pilsētas svētku gājiena laikā

Informējam, ka Jelgavas pilsētas svētku gājiena norises laikā šī gada 26. maijā no plkst. 17:00 līdz aptuveni 20:00 tiks slēgta sabiedriskā transporta kustība Lielās ielas posmā no Akadēmijas līdz Dambja ielai abos virzienos un Uzvaras ielas posmā no Akadēmijas līdz Kr. Barona ielai. Norāditajā laika periodā tiks slēgtas autobusa pieturas “Centrs”, “Mātera uz Lielās”, “Pils Zaļā aptieka” Lielā ielā abos virzienos, “Autoosta” Pasta ielā “Svētes iela” Mātera ielā, “3. sākumskola” Uzvaras ielā. Autobusi slēgtos ielu posmus apbrauks pa apvedceļiem, kā norādīts Lasīt vairāk »

Satiksmes ierobežojumi Ūzās

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka no 2017. gada 8. maija tiks uzsākti rekonstrukcijas darbi tiltam pār Tērvetes upi Ūzās. Plānotais darbu izpildes termiņš būs aptuveni pieci mēneši. Tilta atjaunošanas darbu periodā satiksme pār tiltu tiks slēgta. Jelgavas pilsētas nozīmes sabiedriskais transports 1. un 8. maršruta reisos uz un no Mežvidiem (kopā 10 reisi), lai apbrauktu slēgto posmu, tiks novirzīti par 3.5 kilometrus garu apbraucamo ceļu kā norādīts zemāk norādītajā shēmā. Sakarā ar papildus nobraukumu pa apvedceļiem, sabiedriskais transports uz un no Mežvidiem kursēs ar kavēšanās no 5 – 10 minūtēm. Lasīt vairāk »

Izmaiņas maija svētku dienās

SIA “Jelgavas autobusu parks” informē, ka šī gada 1., 4. un 5. maijā Jelgavas pilsētas nozīmes maršrutos sabiedriskais transports kursēs pēc svētdienas kustības saraksta. Reģionālie starppilsētu nozīmes maršrutu reisi, kurus apkalpo SIA “Jelgavas autobusu parks”, 1., 4. un 5. maijā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta, bet atceltie reisi ir norādīti zemāk norādītajā tabulā.

Lasīt vairāk »

Marta labākie autobusa vaditāji!

Aprīļa mēnesi iet uz beigām un ir noskaidroti labākie autobusa vadītāji martā. Tātad, pilsētas pārvadājumos tas ir Vjačeslavs Ovsjaņņikovs, bet reģionālajos starppilsētas pārvadājumos tas ir Raimonds Seleckis. Iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »