enlvru
Jaunumi

Jaunumi

Marta labākie autobusa vaditāji!

Aprīļa mēnesi iet uz beigām un ir noskaidroti labākie autobusa vadītāji martā. Tātad, pilsētas pārvadājumos tas ir Vjačeslavs Ovsjaņņikovs, bet reģionālajos starppilsētas pārvadājumos tas ir Raimonds Seleckis. Iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »

“Drošākais uzņēmuma autoparks 2016”

Paties prieks ir paziņot mūsu klientiem - pasažieriem, ka esam viens no drošākajiem pasažieru pārvadātājiem, ko apliecina BALTA gada balvas DROŠĀKAIS UZŅĒMUMA AUTOPARKS 2016 bronzas kategrjas diploms. Sīkāks info par apbalvojumu ir pieejams šeit.

Lasīt vairāk »

Februāra labākie autobusa vaditāji!

Marta mēnesi iet uz beigām un ir noskaidroti labākie autobusa vadītāji februārī. Tātad, pilsētas pārvadājumos tas ir Anderejs Sviķis, bet reģionālajos starppilsētas pārvadājumos tas ir Aigars Ozols. Iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »

Janvāra labākie autobusa vadītāji!

Februāra mēnesi iet uz beigām un ir noskaidroti labākie autobusa vadītāji janvārī. Tātad, pilsētas pārvadājumos tas ir Agris Špers, bet reģionālajos starppilsētas pārvadājumos tas ir Nikolajs Šukelovičs. Iepriekšējo mēnešu labākie autobusa vadītāji ir apskatāmi šeit.

Lasīt vairāk »