enlvru
Jaunumi

Drošākais uzņēmuma autoparks 2012

BALTA gada balva “Drošākais uzņēmuma autoparks” 2012./2013. gadā notiek pirmo reizi, un to rīko apdrošināšanas sabiedrība BALTA, LDDK un “Drošas Braukšanas Skola”. Konkursa mērķis ir noskaidrot Latvijas uzņēmumus, kuros vissekmīgāk tiek veikta uzņēmumu autoparku pārvaldīšana, kā arī palīdzēt uzņēmumiem izvērtēt iespējamos riskus, kas saistīti ar uzņēmuma autoparka pārvaldīšanu un sniegt padomus tā efektīvākā un drošākā pārvaldīšanā.

Piedaloties iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim, Latvijā lielākā apdrošinātāja BALTA (RSA Grupa), „Drošas Braukšanas Skolas”, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK), daudzu Latvijas uzņēmumu vadības pārstāvjiem un drošas braukšanas ekspertiem, pirmo reizi Latvijā tika paziņoti BALTA gada balvas „Drošākais uzņēmuma autoparks 2012” laureāti. Noslēdzoties vairāku mēnešu ilgam konkursam un uzņēmumu izvērtēšanai, Latvijā drošāko autoparku kopvērtējums ir sekojošs.

Kopvērtējums 2012. gada visdrošākajiem autoparkiem:

01. SIA „British American Tobacco Latvia” (vairumtirdzniecība)

02. SIA „Ventspils reiss” (pasažieru pārvadātājs)

03. SIA „AGA” (ražotājs)

04. SIA „Jelgavas autobusu parks” (pasažieru pārvadātājs)

05. SIA „Tukuma auto” (pasažieru pārvadātājs)

06. SIA „EnergRemonts Rīga” (enerģētikas un industriālās būvniecības uzņēmums)

07. SIA „Rialtrans” (kravu pārvadātājs)

08. AS „CATA” (pasažieru un kravu pārvadātājs)

09. SIA „M Sped” (kravu pārvadātājs)

10. SIA „SilJa” (tirdzniecības un remonta uzņēmums)

Apmeklēt apbalvošanas pasākumu bija ieradušies nozīmīgu un lielu uzņēmumu pārstāvji, tajā skaitā no „Latvenergo”, „Volvo Track Latvia”, „CATA”, „Ventspils reiss”, „Latvijas Valsts meži”, „SEB līzings”, „Grindex”, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta u.c. Kopumā to apmeklēja vairāk nekā 60 dalībnieku, kuri jau no rīta bija ieradušies uz pasākuma pirmo daļu – izglītojošu semināru par efektīvu un prasmīgu uzņēmumu autoparku pārvaldīšanu, kurā piedalījās gan vietējie, gan ārvalstu eksperti, piemēram, viena no Eiropā vadošajām satiksmes drošības ekspertēm, satiksmes psiholoģe Kristīne Haloupka-Rissere (Christine Chaloupka-Risser) no Austrijas.

Pasākumā piedalījās LPPA prezidents P.Salkazanovs, LDDK ģenerāldirektore Līga Menģelsone, “Baltas” Stratēģisko klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Ermīns Sniedze, Ceļu satiksmes drošības direkcijas valdes priekšsēdētājs Andris Lukstiņš, Latvijas Automobiļu federācijas prezidents Jānis Naglis, autonomas “Sixt” vadītājs Baltijā Arnis Jaunzems.